O portalu

Lubisz ryzyko i intensywny wysiłek fizyczny, a adrenalina jest tym, co napędza Cię do przekraczania kolejnych granic? Witaj w ekstremalnym świecie sporttaker.pl!
Na tym portalu znajdziesz nie tylko najnowsze informacje ze świata sportów ekstremalnych czy relacje z najważniejszych zawodów, ale także fachowe porady treningowe oraz wskazówki dotyczące diety i odżywiania, które pomogą Ci utrzymać organizm w optymalnej formie. Dzięki nam będziesz mógł efektywniej rozwijać swoje największe pasje i podejmować kolejne wyzwania.
Bo dla społeczności sporttaker.pl niemożliwe nie istnieje!

 

Redaktor naczelny

Mateusz Świst

Profesjonalny dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie digital media. Uczestniczył we wprowadzaniu na rynek wielu serwisów branżowych, m.in. Horeca Business Club, NaszFutbol.com czy iGol.pl. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie miłośnik szeroko pojętego sportu, alternatywnej muzyki oraz eksplorator przyrody.

m.swist@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół

Marta Głogowska-Drzyzga

Miłośniczka aktywności fizycznej w każdej postaci. W wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe – to jedynie niewielki wycinek jej życia. Najbliższe projekty – Główny Szlak Beskidzki w 10 dni oraz Korona Gór Polski w dwa tygodnie.

Zobacz wpisy autora

Cezary Heller

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, który zdobywał doświadczenie zawodowe w czołowych redakcjach w Polsce. Znawca wielu dyscyplin sportu, także tych mniej popularnych. Jego drugą wielką pasją jest kryminalistyka.

Zobacz wpisy autora

Jakub Repetowski

Copywriter z ponad 2-letnim stażem. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, zwłaszcza wędrować po górach z rodziną. Pasjonat książek i świata nowych technologii.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter – freelancer z ponad 7 – letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora