O portalu

Lubisz ryzyko i intensywny wysiłek fizyczny, a adrenalina jest tym, co napędza Cię do przekraczania kolejnych granic? Witaj w ekstremalnym świecie sporttaker.pl!
Na tym portalu znajdziesz nie tylko najnowsze informacje ze świata sportów ekstremalnych czy relacje z najważniejszych zawodów, ale także fachowe porady treningowe oraz wskazówki dotyczące diety i odżywiania, które pomogą Ci utrzymać organizm w optymalnej formie. Dzięki nam będziesz mógł efektywniej rozwijać swoje największe pasje i podejmować kolejne wyzwania.
Bo dla społeczności sporttaker.pl niemożliwe nie istnieje!

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

Marta Głogowska-Drzyzga

Miłośniczka aktywności fizycznej w każdej postaci. W wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe – to jedynie niewielki wycinek jej życia. Najbliższe projekty – Główny Szlak Beskidzki w 10 dni oraz Korona Gór Polski w dwa tygodnie.

Zobacz wpisy autora

Cezary Heller

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, który zdobywał doświadczenie zawodowe w czołowych redakcjach w Polsce. Znawca wielu dyscyplin sportu, także tych mniej popularnych. Jego drugą wielką pasją jest kryminalistyka.

Zobacz wpisy autora

Jakub Repetowski

Copywriter z ponad 2-letnim stażem. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, zwłaszcza wędrować po górach z rodziną. Pasjonat książek i świata nowych technologii.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter – freelancer z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Piotr Bernacik

Filologia angielska i sport to nietypowe połączenie, które stanowi jego życiową pasję. W wolnych chwilach próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach, także tych niestandardowych.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Media i copywriting towarzyszą jej od czasów studiów. Ukończyła Filologię Polską ze specjalnością dziennikarstwa, a obecnie studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną z ukierunkowaniem na Dziennikarstwo Sportowe i Zarządzanie w sporcie. Wolny czas spędza aktywnie na spacerach lub w domu z dobrą książką.

Zobacz wpisy autora

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności