Były zawodnik UFC rywalem Różalskiego na premierowej gali Genesis!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Inicjator nowej organizacji promującej walki na gołe pięści, Maciej Kawulski, poinformował wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w walce wieczoru podczas pierwszej gali Genesis zmierzą się Marcin Różalski oraz Josh Barnett. Amerykanin ma za sobą bogatą przeszłość w mieszanych sztukach walki, a także popularnym za Oceanem wrestlingu.

Żądnego nowych wyzwań byłego gwiazdora KSW czeka pod koniec miesiąca niezwykle wymagająca konfrontacja na gołe pięści z rówieśnikiem, który może pochwalić się jeszcze bardziej imponującą przeszłością zawodową niż popularny „Różal”. Barnett walczył bowiem dla wielu prestiżowych federacji (m.in. nieistniejących już Strikeforce czy Sengoku Raiden Championship), a przede wszystkim był posiadaczem pasa mistrzowskiego UFC w wadze ciężkiej. Dla największej organizacji MMA na świecie stoczył kilkanaście walk, z których większość rozstrzygnął na swoją korzyść. Do dziś legitymuje się niezwykle efektownym rekordem 35-8-0.

Dla płockiego wojownika pojedynek w zyskującej nad Wisłą coraz większą popularność formule walk na gołe pięści będzie kolejnym doświadczeniem po kick-boxingu i MMA. To właśnie dzięki efektownym bitwom w mieszanych sztukach walki Różalski stał się rozpoznawalny wśród szerszej publiczności, a swego czasu był motorem napędowym marketingowej machiny KSW. Teraz został twarzą nowego, ambitnego projektu sportowego tworzonego przez jednego ze współwłaścicieli czołowej polskiej federacji MMA – Macieja Kawulskiego.

60-6/100-90@genesis@ihsteam ,@burakdieta_catering ,@just7gym_official ,@alfa_aktiv_vitafuel ,@kruksdifferent ,@…

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Wtorek, 29 września 2020

Premierowa gala Genesis odbędzie się w piątek 23 października, jednak nie wiadomo jeszcze, kto oprócz „Różala” i „Warmastera” wypełni fight card. Transmisja będzie dostępna wyłącznie w systemie pay-per-view.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*