UFC 261: Rewanż Usmana z Masvidalem walką wieczoru. Kibice obejrzą hitowe starcie z trybun!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

We wtorek prezydent największej organizacji MMA na świecie, Dana White, przekazał kluczowe informacje dotyczące kwietniowej gali UFC 261. W najważniejszym pojedynku wieczoru naprzeciw siebie po raz drugi staną Kamaru Usman i Jorge Masvidal. Wszystko wskazuje na to, że ich rewanżową konfrontację będzie mogło zobaczyć na żywo nawet 15 tysięcy kibiców!

Pierwsze starcie Usmana z Masvidalem zakończyło się jednogłośnym zwycięstwem na punkty Nigeryjczyka legitymującego się znakomitym bilansem 18-1-0. Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do ciekawie zapowiadającego się rewanżu, którego stawką znów będzie pas wagi półśredniej należący do reprezentanta klubu Sanford MMA. W swojej ostatniej walce Usman rozbił ciosami w trzeciej rundzie Gilberta Burnsa, zaś Masvidal nie wchodził do oktagonu od wspomnianej potyczki z lipca 2020 roku.

Usman vs Masvidal II to jeden z aż trzech mistrzowskich pojedynków, jakie odbędą się na gali UFC 261. O prymat w wadze muszej powalczą Valentina Shevchenko z Jessiką Andrade, a w dywizji słomkowej Zhang Weili będzie bronić pasa przed amerykańsko-litewską pretendentką Rose Namajunas. Ponadto w bogatej karcie walk znajdują się jeszcze potyczki z udziałem byłego czempiona wagi średniej – Chrisa Weidmana, a także eks-pretendenta do tytułu w kategorii półciężkiej – Anthony’ego Smitha.

Wśród wielu fanów mieszanych sztuk walki największe emocje wzbudził jednak nie sam fight card UFC 261, lecz informacja, że na wiosennym evencie organizowanym na Florydzie będą mogli pojawić się kibice – i to bez żadnego limitu! W sobotę 24 kwietnia mogąca pomieścić około 15 tysięcy widzów hala w Jacksonville powinna zatem wypełnić się po brzegi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*