Czy warto kupić smartband GARMIN VivoSmart 5?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Cyfrowy świat już od wielu lat przechodzi na coraz mniejsze i bardziej kompaktowe urządzenia. Smartbandy to jedna z najbardziej funkcjonalnych i wygodnych opcji, dzięki której każdy może zadbać o swoje zdrowie i pozostać w kontakcie ze światem. Garmin od wielu lat dostarcza ciekawych produktów w tym zakresie, a jego najnowszą propozycją jest Vivosmart 5. Czy warto postawić na tę opaskę?

Garmin Vivosmart 5 – co nowego?

Marka Garmin od lat przystosowała swoich klientów do bardzo eleganckiego wyglądu, który łączy się z wysoką funkcjonalnością. Ostatnim ich modelem była opaska Vivosmart 4, która zadebiutowała w 2018 roku. W jaki sposób zmieniła się najnowsza wersja?

Smartband Garmin Vivosmart 5 to przede wszystkim zmiana wyświetlacza. Postawiono tutaj na rozwiązanie typu AMOLED, które charakteryzuje się niezwykłą czystością obrazu. W ten sposób każdy szczegół będzie jeszcze prostszy do spostrzeżenia. Jednocześnie ekran został powiększony o 66% w stosunku do swojego poprzednika, zachowując swoją dotykową strukturę. Rezultatem jest sprawniejsza i wygodniejsza obsługa każdej z funkcji.

Cechą charakterystyczna tej opaski jest również jej czarno-biała wizja ekranu. Wszystko pozostaje tutaj w tych barwach, a kontrast pozwala na dokładność w rozpoznawaniu elementów nawet podczas szybkich i gwałtownych ruchów, które są tak częste w sportach.

Vivosmart 5 – u kogo się sprawdzi?

Model ten został stworzony dla każdej osoby, która prowadzi aktywny tryb życia. Jest szczególnie przydatny u osób, które uprawiają dużą ilość sportów. Sprawdzi się równie dobrze podczas truchtu na bieżni, jak i pływania w basenie. Wszystko to poprzez wysoki poziom wodoodporności i pyłoszczelności. W ten sposób nie trzeba martwić się o możliwość uszkodzenia sprzętu.

Jest to również rozwiązanie, które jest szczególnie dobrym pomysłem u osób pragnących sprzętu o długiej żywotności. Opaska Vivosmart 5 pozwoli na użytkowanie nawet do siedmiu dni, co jest bardzo dobrym wynikiem na tle innych smartbandów. W ten sposób rzadko trzeba martwić się o możliwość rozładowania.

Garmin Vivosmart 5 to opaska, której projekt wpisuje się w ponadczasową elegancję. Prosta budowa i czarno-biały ekran są minimalistycznym rajem, który jest tak niezwykle popularny w dzisiejszych czasach.

Jakie funkcje posiada Vivosmart 5?

Jak każdy dobry smartband, model ten sprawnie radzi sobie z informowaniem o takich podstawach, jak godzina i data. Nie zabrakło tutaj również możliwości przeglądania powiadomień i alertów, a nawet i opcji odpowiadania na niektóre z nich. Połączenia mogą zostać odrzucone bez sięgania do telefonu, a wszystko to zwieńczają rozwiązania zdrowotne i aktywnościowe.

Model ten sprawnie radzi sobie z mierzeniem tętna i saturacji, nie zapominając jednocześnie o sprawdzaniu jakości snu. Co ciekawe, Garmin Vivosmart 5 posiada również czujnik poziomu nasycenia krwi tlenem, co może przydać się wielu osobom cierpiącym na trudności z oddychaniem. Urządzenie to świetnie radzi sobie również w terenie, łącząc się z modułem GPS – wystarczy mieć w pobliżu smartfon. Wszystko to pokazuje, że najnowszy produkt marki Garmin jest godny polecenia. Warto jednak przejrzeć też inne propozycje – pomoże w tym smartwatch damski ranking, w którym znajdują się wszystkie najpopularniejsze i najlepsze modele obecne na dzisiejszym rynku.

Zdjęcia: materiały od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*