Wodne akrobacje w Szelmencie. Startują Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatni weekend sierpnia upłynie pod znakiem ekstremalnych skoków, ekwilibrystycznych slalomów pomiędzy bojami oraz podniebnych akrobacji na nartach wodnych. W podlaskiej miejscowości Szelment (powiat suwalski) już w najbliższą sobotę zostaną zainaugurowane Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem.

Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem to jedna z najbardziej widowiskowych imprez w świecie sportów ekstremalnych, która cieszy się w naszym kraju niesłabnącym zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Ogromne wrażenie na publiczności wywierają zwłaszcza skoki na odległość – czołowi zawodnicy osiągają bowiem imponujące prędkości najazdu na skocznię, wynoszące ponad 100 km/h! W gronie najlepszych skoczków, którzy wzbijają się na kilkudziesięciometrowe wysokości, znajdują się także nasi rodacy.

Wydarzenie organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) potrwa od soboty do niedzieli. Udział w krajowym czempionacie zapowiedzieli najlepsi polscy narciarze wodni, między innymi reprezentanci klubu UKS Nawa, funkcjonującego przy podsuwalskim Ośrodku.

WOSiR Szelment w dniach 28-30 sierpnia zostanie stolicą narciarstwa wodnego!📎 Więcej informacji 👇https://wosir-szelment.pl/mistrzostwa-polski-w-narciarstwie-wodnym-za-wyciagiem-28-30-08-2020-r-2/

Opublikowany przez Wosir Szelment Środa, 26 sierpnia 2020

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*